Lattice Semiconductor Corporation
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | FPGA |
| For Use With/Related Products | iCE40HX mobileFPGA™ |
| Contents | Board |
| Standard Package | 1 |
| Product | Evaluation Kits |
| Series | iCE40HX8K Dev Tool |
| Tool Is For Evaluation Of | iCE40-HX8K |
| Packaging | Bulk |
| Interface Type | I2C |
| For Use With | iCE40-HX8K |
咨询QQ
热线电话