所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Low Voltage Inside Corner Fitting |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Product Length | 47.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Ivory |
| Product Height | 47.8 |
| Product Depth | 40.6 |
| Body Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Accessory Type | Fitting - Inside Corner |
| Height | 1.875" (47.6mm) |
| Width | 1.60" (40.6mm) |
| Length | 1.88" (47.75mm) |
| For Use With/Related Products | Panduit Duct Type LD, LDP and CD10 |
| rohs | 1.875" (47.6mm) |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Product Category | Wire Ducting |
| Duct External Width | 40.6 mm |
| Unit Weight | 6.176000 oz |
| Duct External Height | 47.8 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | PVC |
| Fitting Type | Elbow, Internal 90 Deg |
| Finish | Electrical Ivory |
| Manufacturer Series | LD10 |
| Components | FITTINGS |
咨询QQ
热线电话