所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Type | Voltage Detector |
| Number of Supervisors | 2 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 1.2|1.2 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 1.4|1.4 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.6 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 16 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 10 uA |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Reset | Active High |
| Voltage - Threshold | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Operating Supply Current | 10 uA |
| Manual Reset | No Manual Reset |
| Overvoltage Threshold | 1.4 V, 1.4 V |
| Undervoltage Threshold | 1.2 V, 1.2 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Voltage - Max | 16 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Watchdog | No Watchdog |
| Threshold Voltage | 1.3 V or 1.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Supply Voltage - Min | 1.6 V |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话