所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| EU RoHS | Compliant |
| Unit Pack | 200 |
| MOQ | 800 |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Flange Feature | Mating Side; Female Screwlock (4-40) |
| Features | Board Lock |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | Black |
| Standard Package | 800 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Contact Finish | Gold |
| Housing Material | Polyester |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Signal |
| Current Rating | 5A |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Connector Style | D-Sub |
| Number of Positions | 15 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话