所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Industrial & Electrical Fuses |
| RoHS | No |
| Product Type | Class RK5 Fuse |
| Body Style | Cartridge Fuses |
| Current Rating | 20 A |
| Voltage Rating AC | 600 V |
| Voltage Rating DC | 600 V |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Clip |
| Fuse Type | Time Delay / Slow Blow |
| Fuse Size / Group | Class RK5 |
| Indicator Style | Element Window |
| Series | IDSR |
| Type | Power Guard |
| Interrupt Rating | 200 kA at 600 VAC / 300 kA at 600 VAC / 20 kA at 600 VDC |
| Packaging | Bulk |
| Product | Industrial Power Fuses |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Current | 20A |
| Mounting Type | Holder |
| Voltage - Rated | 600VAC, 600VDC |
| Size / Dimension | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Standard Package | 10 |
| Package/Case | Cylindrical, Alarm Indicating |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话