所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Asynchronous |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Mounting Type | Surface Mount |
| FWFT Support | No |
| Data Rate | 50MHz |
| Supplier Device Package | 32-PLCC (13.97x11.43) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 9K (1K x 9) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Access Time | 12ns |
| Standard Package | 750 |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Package/Case | 32-LCC (J-Lead) |
| Programmable Flags Support | No |
| Other Names | 7202LA12J8 |
| Retransmit Capability | Yes |
| Current - Supply (Max) | 80mA |
咨询QQ
热线电话