所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Asynchronous |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Mounting Type | Surface Mount |
| FWFT Support | No |
| Data Rate | 50MHz |
| Supplier Device Package | 32-PLCC (13.97x11.43) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 9K (1K x 9) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Access Time | 12ns |
| Standard Package | 32 |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Package/Case | 32-LCC (J-Lead) |
| Programmable Flags Support | No |
| Retransmit Capability | Yes |
| Current - Supply (Max) | 80mA |
| Configuration | Dual |
| Data Bus Width | 9bit |
| Dimensions | 13.97 x 11.43 x 2.79mm |
| Expansion Support | Yes |
| Height | 2.79mm |
| Length | 13.97mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Maximum Random Access Time | 12ns |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Bits per Word | 9bit |
| Number of Words | 1K |
| Organisation | 1K x 9 bit |
| Package Type | PLCC |
| Pin Count | 32 |
| Width | 11.43mm |
| rohs | Compliant |
| 存储器大小 | 9Kbit |
| 高度 | 2.79mm |
| 最高工作温度 | +70 °C |
| 组织 | 1K x 9 位 |
| 扩展支持 | 是 |
| 配置 | 双 |
| 最长随机存取时间 | 12ns |
| 每字组的位元数目 | 9Bit |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 宽度 | 11.43mm |
| 封装类型 | PLCC |
| 最低工作温度 | 0 °C |
| 引脚数目 | 32 |
| 最小工作电源电压 | 4.5 V |
| 长度 | 13.97mm |
| 总线方向性 | 双向 |
| 数据总线宽度 | 9Bit |
| 尺寸 | 13.97 x 11.43 x 2.79mm |
| 字组数目 | 1K |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话