所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Asynchronous |
| Expansion Type | Depth, Width |
| Mounting Type | Through Hole |
| FWFT Support | No |
| Data Rate | 50MHz |
| Supplier Device Package | 28-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Memory Size | 9K (1K x 9) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Access Time | 12ns |
| Standard Package | 13 |
| Bus Directional | Uni-Directional |
| Package/Case | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Programmable Flags Support | No |
| Other Names | 7202LA12P |
| Retransmit Capability | Yes |
| Current - Supply (Max) | 80mA |
咨询QQ
热线电话