所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16CDIP N |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 80@±15V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 200@±15V ns |
| Maximum Turn-On Time | 400@±15V ns |
| Switch Architecture | SPST |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPST |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话