所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16CDIP N |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 75@±15V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 200@±15V ns |
| Maximum Turn-On Time | 400@±15V ns |
| Switch Architecture | SPST |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPST |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Standard Package | Bulk |
| Switch Configuration | SPST |
| On Resistance (Max) | 75 Ohms |
| On Time (Max) | 400 ns |
| Off Time (Max) | 200 ns |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | CDIP N |
| Maximum Power Dissipation | 800 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
咨询QQ
热线电话