所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum DC Resistance | 5m |
| Product Length | 25.78 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum DC Current | 17 |
| Lead Style | Radial |
| Product Depth | 13.08 |
| Tolerance | 10% |
| Product Height | 14.73 |
| Packaging | Bulk |
| Core Material | Ferrite |
| Inductance | 1.2u |
| Test Frequency | 1K |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Type | Filter |
| Lead Pitch | 12.7 |
| Technology | Wirewound |
| Unit Pack | 20 |
| MOQ | 40 |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Lead Spacing | 12.7 mm |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Tolerance (+ or -) | 10% |
| Impedance | Not Required ohm |
| Test Frequency | 0.001 MHz |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 25.4 mm |
| Product Depth (mm) | 12.7 mm |
| Product Height (mm) | 14.73 mm |
| DC Current | 17000 mA |
| DC Resistance | 0.005 ohm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话