所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Oper.temp. | 0,30-0,85°C |
| Matchcode | ILAG530PKD3L2LB |
| No.of contacts | 30 |
| Unit Pack | 420 |
| Standard Leadtime | 22 weeks |
| MOQ | 420 |
| Hous.material | BLUE |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Automotive | CERTIFICAT |
| Wire size range | MALEmm |
| Technology | -40 TO 85 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3A |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.5mm |
| Series | IL-AG5 |
| Termination Method | Solder |
| Type | Shrouded Header |
| rohs | Compliant |
咨询QQ
热线电话