所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 47 nH |
| Tolerance | 20 % |
| Maximum DC Current | 450 mA |
| Maximum DC Resistance | 0.3 Ohms |
| Self Resonant Frequency | 10 MHz |
| Dimensions | 3.20 mm L x 4 mm H |
| Shielding | Unshielded |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | 1812 (4532 metric) |
| Case Height | 4 mm |
| Case Length | 3.20 mm |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话