所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | 05113503530 80610750780 |
| Features | Adhesive Lined |
| Color | Black |
| Inner Diameter - Recovered | 1.000" (25.4mm) |
| Material | Polyolefin |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Standard Package | 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Inner Diameter - Supplied | 3.000" (76.2mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 7.200 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话