所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bezel Colour | Chrome |
| Bezel Style | Prominent |
| Current Rating | 1 mA |
| Lamp Size | 10 mm |
| Lamp Type | Neon |
| Light Output Colour | Amber |
| Mounting Hole Size | 8mm |
| Termination Type | Solder Tab |
| Type | Panel Mount |
| Voltage Rating | 125 V |
| Supply Voltage | :125V |
| Lamp Base Type | :- |
| Illumination Colour | :Amber |
| Mounting Hole Dia | :8mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :BS, EN |
| Base Type | :Solder Terminal |
| Colour | :Amber |
| External Length / Height | :37.9mm |
| Panel Cutout Diameter | :8mm |
| Supply Voltage V AC | :125V |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85393900 |
咨询QQ
热线电话