所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC W |
| Driver Type | High and Low Side |
| Driver Configuration | Non-Inverting |
| Number of Outputs | 1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 18 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0 V |
| Peak Output Current | 3.3(Typ) A |
| Maximum Power Dissipation | 1250 mW |
| Input Logic Compatibility | CMOS|LSTTL|2.5V(Min)|5V|15V |
| Maximum Rise Time | 60 ns |
| Maximum Fall Time | 35 ns |
| Maximum Supply Current | 1.2 mA |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Configurations | 1 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 0 V ~ 18 V |
| Input Type | Non-Inverting |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 500V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Configuration | High-Side |
| Current - Peak | 1A |
| Delay Time | 170ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1035 |
| Type | Current Limiting Single Channel Driver |
| Maximum Turn-Off Delay Time | 200 ns |
| Fall Time | 35 ns |
| Product | MOSFET Gate Drivers |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Maximum Turn-On Delay Time | 170 ns |
| Supply Voltage - Max | 18 V |
| Supply Voltage - Min | 0 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Current | 1 A |
| Number of Drivers | 1 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Output Voltage | 12 V to 18 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Rise Time | 60 ns |
| Supply Current | 1.2 mA |
| Input Logic Level | CMOS/LSTTL |
| Power Dissipation | 1.25 W |
| Operating Temp Range | -40C to 125C |
| Package Type | SOIC W |
| Pin Count | 16 |
| Propagation Delay Time | 270 ns |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 0 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 18 V |
| DriverType | High-Side |
| Voltage,Supply | 12 |
咨询QQ
热线电话