所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5D2PAK |
| Type | High Side |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage Range | 6 to 32 V |
| Minimum Output Current | 18(Max) A |
| Maximum Power Dissipation | 2000 mW |
| Switch On Resistance | 0.012 Ohm |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | D2PAK |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Output Current | 18 A (Max) |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 800 |
| Supplier Package | D2PAK |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Package Width | 9.65(Max) |
| Standard Package Name | D2PAK |
| Package Height | 4.83(Max) |
| Minimum Output Current | 18(Max) |
| Switch On Resistance | 0.012 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Tab | Tab |
| PCB | 4 |
| Package Length | 10.67(Max) |
| Maximum Power Dissipation | 2000 |
| Pin Count | 5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| DriverType | High-Side |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话