所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Communication Module Available | Yes |
| Configurable Outputs | Relay |
| Display Colour | Green |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP65 case |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Type | Relay |
| Panel Depth | 94mm |
| Size | 34.2 x 76.2mm |
| Supply Voltage | 12 → 24 V ac, 12 → 30 V dc |
| Temperature Range | -40 → +150 (NTC-HT) °C, -50 → +150 (PTC/PT1000) °C |
| Thermocouple Type | :NTC, PTC, Pt1000 |
| Operating Temperature Max | :50°C |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Output Voltage Max | :250VAC |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accuracy | :±1% of scale range |
| Approval Bodies | :CE, EN |
| External Depth | :84mm |
| External Length / Height | :34.2mm |
| External Width | :76.2mm |
| For Use With | :Temperature sensors |
| IP / NEMA Rating | :IP65 |
| Mounting Type | :Panel |
| No. of Outputs | :2 |
| Panel Cut-out Size | :29 x 71mm |
| Power Consumption | :3VA |
| Supply Voltage Max | :30VDC |
| Supply Voltage Min | :12VDC |
| Temperature Min | :-50° |
| Temperature Range Max | :150° |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 90321020 |
咨询QQ
热线电话