所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Board Mount Motion & Position Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Sensing Distance | 472.4 in |
| Supply Voltage - Max | 15 V |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Packaging | Bulk |
| Features | Slight movement can be detectable |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Series | IRA |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Dimensions | 9.2 x 9.2 x 4.7mm |
| Height | 4.7mm |
| Length | 9.2mm |
| Mounting Type | PCB Through Hole |
| Number of Pins | 3 |
| Spectrums Detected | Infrared |
| Width | 9.2mm |
| rohs | Compliant |
| Beam Angle | :45° |
| Supply Voltage Min | :2VDC |
| Supply Voltage Max | :15VDC |
| SVHC | :Lead titanium zirconium oxide (20-Jun-2013) |
| External Diameter | :9.2mm |
| External Length / Height | :4.7mm |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Sensor Supply Voltage | :2V DC to 15V DC |
| Weight (kg) | 0.0097 |
| Tariff No. | 85414090 |
| Gross weight | 9.5 g |
| Multiplicity | 1 |
| Sensor type | temperature sensor |
| Kind of temperature sensor | pyroelectric |
咨询QQ
热线电话