所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Features | High Sensitivity |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 15 V |
| Standard Package | 100 |
| Package/Case | Radial, Metal Can, Lensed - 3 Lead |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Series | IRA |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Voltage - Max | 15 V |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 55 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | Radial, Metal Can, Lensed - 3 Lead |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Elements | 4 |
| Optical filter | 5 |
| Recording angle | 41 x 41 ° |
| Power supply | 3...15 V |
| Operating temperature | -20...+55 °C |
| Element dimensions | 1.1 x 1.1 |
咨询QQ
热线电话