所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 23SIP-1 |
| Type | Motor Controller |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 7 V |
| Supply Current | 120 uA |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | SIP-23 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 80 |
| Life | New At Mouser |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Current | 6A |
| Voltage | 600V |
| Configuration | 3 Phase |
| Other Names | *IRAMS06UP60A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Application | Motor Driver |
| Dimensions | 62 x 5 x 22.3mm |
| Height | 22.3mm |
| Length | 62mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 20 V |
| Maximum Operating Temperature | +125 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 12 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package Type | SIP1 |
| Pin Count | 23 |
| Width | 5mm |
| 电压 - 隔离 | 2000Vrms |
| 系列 | iMOTION™ |
| 配置 | 3 Phase |
| 封装/外壳 | PCB Module |
| 电压 | 600V |
| 类型 | IGBT |
| 电流 | 6A |
咨询QQ
热线电话