所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Infrared Receivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Carrier Frequency | 38 kHz |
| Transmission Distance | 14 m |
| Viewing Angle | 45 deg |
| High Level Pulse Width | 800 us |
| Low Level Pulse Width | 800 us |
| Minimum High Level Output Voltage | 4.5 V |
| Output Current | 1.2 mA |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 5.5 V |
| Supply Current | 1.2 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Packaging | Bulk |
| Beam Angle | 45 deg |
| Factory Pack Quantity | 250 |
咨询QQ
热线电话