所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Usage | 120VAC to 120VAC Isolation |
| Power (Watts) | 250VA |
| Type | Unit with 2 Outlets and Power Cord |
| Other Names | TL257 |
| Standard Package | 1 |
| Product | Isolation Transformers |
| Product Category | Power Transformers |
| Primary Voltage Rating | 120 V |
| Termination Style | Wire |
| Height | 114.3 mm |
| Width | 120.65 mm |
| Length | 114.3 mm |
| Power Rating | 250 VA |
| RoHS | In Transition |
| Primary Voltages | :1 x 120V |
| Secondary Voltages | :1 x 120V |
| Current Rating | :2.1A |
| Plug Type | :NEMA 5-15P |
| External Depth | :7.75" |
| External Height | :4.5" |
| External Width | :4.75" |
| Input Voltage | :120VAC |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Brand/Series | ISSeries |
| Configuration | Housed |
| Current,Leakage | 300μA(Max.) |
| Current,Primary | 2.1A |
| Dimensions | 4.75"W×4.5"H×7.75"D |
| Frequency | 60Hz |
| Length,Cord | 6ft. |
| NumberofOutlets | 2 |
| OutletConnector | 5-15R |
| Phase | 1 |
| Power,Rating | 250VA |
| Standards | UL,cUL |
| Voltage,Primary | 120VAC |
| Voltage,Rating | 120VAC@60Hz |
| Voltage,Secondary | 120VAC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话