所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Data Rate | 1 MBd |
| Transmitter and Receiver FIFO Counter | No |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Single Supply Voltage | 4.5 V |
| Maximum Processing Temperature | 245|300 °C |
| Maximum Supply Current | 4 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 37 |
| MOQ | 74 |
| Packaging | Tube |
| With Modem Control | Yes |
| Protocol | RS232C |
| Features | Single Chip UART/BRG |
| Mounting Type | Surface Mount |
| With CMOS | Yes |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| With Parallel Port | Yes |
| With False Start Bit Detection | Yes |
| Number of Channels | 1, UART |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 37 |
| Type | RS-232 |
| Data Rate | 1 MBd |
| Supply Current | 4 mA |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 通道数 | 1, UART |
| 供应商器件封装 | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| 特性 | Single Chip UART/BRG |
| 带并行端口 | Yes |
| 带调制解调器控制 | Yes |
| 封装/外壳 | 28-LCC (J-Lead) |
| 带假起始位检测 | Yes |
| 带 CMOS | Yes |
| Operating Supply Current | 4 mA |
| Series | 82C52 |
| Brand | Intersil |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Standard | RS-232 |
| Length | 11.58 mm (Max) |
| Height | 3.69 mm (Min) |
咨询QQ
热线电话