所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Number of Internal Timers | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Type | Programmable |
| Maximum High Level Output Current | -2.5 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 2.5 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 37 |
| Matchcode | IS82C54Z |
| MOQ | 37 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Frequency | 8MHz |
| Package/Case | 28-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 11.58 x 11.58 x 3.69mm |
| Height | 3.69mm |
| Length | 11.58mm |
| Maximum Input Frequency | 8MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 150 ns @ 5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | PLCC-28 |
| Pin Count | 28 |
| Timer Type | Programmable |
| Width | 11.58mm |
| Factory Pack Quantity | 37 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay - Max | 150 ns at 5 V |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Mode | :Monostable |
| No. of Timers | :3 |
| Supply Voltage Min | :4.5V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Digital IC Case Style | :LCC |
| No. of Pins | :28 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话