所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Number of Internal Timers | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Type | Programmable |
| Maximum High Level Output Current | -2.5 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 2.5 mA |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 750 |
| MOQ | 750 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Frequency | 8MHz |
| Package/Case | 28-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay - Max | 150 ns at 5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 750 |
| Series | 82C54 |
| Brand | Intersil |
| High Level Output Current | 2.5 mA |
| Low Level Output Current | - 2.5 mA |
| Height | 3.69 mm (Min) |
| Length | 11.58 mm (Max) |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话