所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Interrupt Mask Option | Yes |
| Interrupt Out Delay | 90(Max) ns |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 37 |
| MOQ | 185 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 37 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | No |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Series | 82C59A |
| Brand | Intersil |
咨询QQ
热线电话