所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6ODFN EP |
| Operating Supply Voltage | 1.8 to 3.3 V |
| Rise Time | 70000 ns |
| Fall Time | 2410000 ns |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Matchcode | ISL29009IROZ-T7 |
| Mounting | SMD |
| Lambda min | 400nm |
| t rise | 70µs |
| Unit Pack | 3000 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 3000 |
| Vcc(max) | 3.3V |
| Top(max) | 85°C |
| Top(min) | -40°C |
| Lambda max | 700nm |
| t fall | 2410µs |
| Lux-range min | 0.3lux |
| Lambda peak | 550nm |
| Interface | analog |
| Automotive | NO |
| Lux-range max | 10000lux |
| Proximity | no |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Vcc(min) | 1.8V |
| Current - Light (Typ) | 5.7µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Dark (Typ) | 2nA |
| Supplier Device Package | 6-ODFN |
| Output Type | Current |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Wavelength | 550nm |
| With Proximity Sensor | No |
| Other Names | ISL29009IROZ-T7TR |
| Package/Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话