所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6ODFN EP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 6-ODFN |
| Output Type | Current |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Wavelength | 550nm |
| With Proximity Sensor | No |
| Package/Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ISL29101IROZ-T7CT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | ODFN EP |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 6-ODFN |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 带接近传感器 | No |
| 封装/外壳 | 6-WDFN Exposed Pad |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | Current |
| 波长 | 550nm |
| Vcc(min) | 1.8 V |
| Top(max) | 85 °C |
| Mounting | SMD |
| Proximity | no |
| Vcc(max) | 3.3 V |
| Lux-range max | 10000 lux |
| Lux-range min | 0.5 lux |
| Top(min) | -40 °C |
| Automotive | NO |
| Interface | analog |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话