所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6ODFN EP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Light to Voltage Converters |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Packaging | Reel |
| Supply Voltage - Max | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | ODFN-6 |
| Supply Voltage - Min | 1.8 V |
| Peak Wavelength | 600 nm |
| Supply Current | 35 uA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 带接近传感器 | No |
| 封装/外壳 | 6-WDFN Exposed Pad |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | Voltage |
| 波长 | 550nm |
| 封装类型 | ODFN |
| 传感器类型 | 光至电压 |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 峰值波长 | 600 nm |
| 引脚数目 | 6 |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 技术 | 数字 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 高度 | 0.75mm |
| 宽度 | 2mm |
| 尺寸 | 2.1 x 2 x 0.75mm |
| 最大工作电源电压 | 3.3 V |
| 长度 | 2.1mm |
| 最小工作电源电压 | 1.8 V |
咨询QQ
热线电话