所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Number of Bits | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 250 |
| Logic Function | Translator, Bidirectional |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | Logic |
| Supplier Device Package | 16-UTQFN (2.6x1.8) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 4 |
| Input Type | Logic |
| Data Rate | 100Mbps |
| Voltage - Supply | 2.2 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 6.5ns |
| Package/Case | 16-UFQFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ISL3036EIRUZ-T7ACT |
| Propagation Delay Time | 7.5 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | uTQFN-16 |
| Supply Voltage - Max | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min | 1.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输入类型 | Logic |
| 逻辑功能 | Translator, Bidirectional |
| 供应商器件封装 | 16-UTQFN (2.6x1.8) |
| 输出/通道数 | 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.2 V ~ 3.6 V |
| 数据速率 | 100Mbps |
| 封装/外壳 | 16-UFQFN |
| 传播延迟(最大值) | 6.5ns |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | Logic |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 位数 | 4 |
咨询QQ
热线电话