所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14QFN EP |
| Logic Function | Voltage Level Translator |
| Operating Supply Voltage | 1.8/3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 6000 |
| MOQ | 6000 |
| Number of Bits | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | Logic |
| Supplier Device Package | 14-QFN (3.5x3.5) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 4 |
| Input Type | Logic |
| Data Rate | 100Mbps |
| Voltage - Supply | 2.2 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 6.5ns |
| Package/Case | 14-VFDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 6.5 ns at 1.8 V at 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Supply Voltage - Max | 3.2 V, 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 1.35 V, 2.2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输入类型 | Logic |
| 逻辑功能 | Translator, Bidirectional |
| 供应商器件封装 | 14-QFN (3.5x3.5) |
| 输出/通道数 | 1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.2 V ~ 3.6 V |
| 数据速率 | 100Mbps |
| 封装/外壳 | 14-VFDFN Exposed Pad |
| 传播延迟(最大值) | 6.5ns |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出类型 | Logic |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 位数 | 4 |
咨询QQ
热线电话