所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 250 |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 20mV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Data Rate | 10Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ISL3158AEMBZ-T7ACT |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话