所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 250 |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 20mV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Data Rate | 20Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ISL3158EIBZ-T7ACT |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Function | Transceiver |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Shutdown | Yes |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 接收器数目 | 1 |
| 收发器数目 | 1 |
| 接口标准 | RS-422,RS-485 |
| Board Level Components | Y |
| 每线路的接收器数目 | 256 |
| 典型单电源电压 | 5 V |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 每线路的驱动器数目 | 256 |
| 数据速率 | 20Mbps |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 高度 | 1.5mm |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 宽度 | 4mm |
| 封装类型 | SOIC |
| 接收器信号类型 | 差分 |
| 引脚数目 | 8 |
| 长度 | 5mm |
| 发送器信号类型 | 差分 |
| 尺寸 | 5 x 4 x 1.5mm |
| 发送器数目 | 1 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Series | ISL3158E |
| Brand | Intersil |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话