所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP |
| Data Transmission Topology | Point-to-Point|Multidrop|Multipoint |
| Data Rate | 12 Mbps |
| Function | Line Transceiver |
| Number of Transmitters | 1 |
| Transmitter Signal Type | Differential |
| Transmitter Communication Type | RS-422|RS-485 |
| Driving Mode | 3-State |
| Typical Single Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Receiver Hysteresis | 20mV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 5.5 V |
| Operating Temperature Range | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Series | ISL3158E |
| Brand | Intersil |
| Height | 0.85 mm |
| Length | 3 mm |
| Output Type | Differential |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话