所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 250 |
| MOQ | 250 |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 250 |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Receiver Hysteresis | 20mV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Data Rate | 20Mbps |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | ISL3158EIUZ-T7ACT |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Function | Transceiver |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Shutdown | Yes |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | ISL3158E |
| Brand | Intersil |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Vcc(min) | 4.5 V |
| Number of Tx | 1 |
| Vcc(max) | 5.5 V |
| Mounting | SMD |
| Automotive | NO |
| Package | MSOP8 |
| Top(max) | 85 °C |
| Top(min) | -40 °C |
| Number of Rx | 1 |
| Data rate | 20 Mb/s |
| Footprint | 16 mm² |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话