所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10UTQFN |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Current - Output / Channel | 145mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 8.8MHz |
| Supplier Device Package | 10-UTQFN (2.1x1.6) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Reconstruction Filter |
| Current - Supply | 3.1mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5 V ~ 3.6 V |
| Slew Rate | 40 V/µs |
| Package/Case | 10-UFQFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Supply Type | Single |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | UTQFN |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 供应商器件封装 | 10-UTQFN (2.1x1.6) |
| 电压 - 电源,单/双 (±) | 2.5 V ~ 3.6 V |
| 电路数量 | 3 |
| -3db 带宽 | 8.8MHz |
| 压摆率 | 40 V/µs |
| 封装/外壳 | 10-UFQFN |
| 应用 | Reconstruction Filter |
| 输出类型 | Rail-to-Rail |
| 电流 - 输出/通道 | 145mA |
| 电流 - 电源 | 3.1mA |
咨询QQ
热线电话