所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Features | Auto Retry |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Supply | 20 V ~ 80 V |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 14-SOICN |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | -48V, VoIP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2.6mA |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Type | Hot Swap Controller |
| Internal Switch(s) | No |
| Feature Pins | CT, DIS, DRAIN, /FAULT, OV, /PWRGD, UV |
咨询QQ
热线电话