所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48QFN EP |
| Operating Temperature | -10 to 100 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Voltage - Output | 0.3 V ~ 1.5 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Converter, Intel IMVP-6 |
| Voltage - Input | 5 V ~ 25 V |
| Package/Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Width | 7 mm |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Series | ISL6262 |
| Brand | Intersil |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 0.95 mm |
| Length | 7 mm |
| Topology | Buck |
咨询QQ
热线电话