所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48QFN EP |
| Operating Temperature | -40 to 100 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 43 |
| MOQ | 430 |
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Voltage - Output | 0.3 V ~ 1.5 V |
| Packaging | Tube |
| Applications | Converter, Intel IMVP-6 |
| Voltage - Input | 5 V ~ 25 V |
| Package/Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 43 |
| Width | 7 mm |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 1 uA, 3.6 mA |
| Switching Frequency | 300 kHz |
| Description/Function | Two-phase core regulator |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Product | Buck Controllers |
| Brand | Intersil |
| Input Voltage | 5 V |
| Topology | Buck |
| Length | 7 mm |
| Output Current | 60 A |
| Series | ISL6262 |
| Height | 0.95 mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Output Voltage | 300 mV to 1.5 V |
| Shutdown | No Shutdown |
咨询QQ
热线电话