所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 40QFN EP |
| Number of PWM Outputs | 4 |
| Adjustable Output | Yes |
| Output Current | 130000(Min) mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Output Voltage | 0.5 to 1.6 V |
| Switching Frequency | 80 to 1000 kHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 1000 |
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 40-QFN (6x6) |
| Voltage - Output | 0.5 V ~ 1.6 V |
| Packaging | Tube |
| Applications | Controller, Intel VR11.1 |
| Voltage - Input | 3 V ~ 12 V |
| Package/Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话