所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SSOP/QSOP |
| Voltage - Output | 0.9 V ~ 5.5 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Controller, DDR DRAM, SDRAM |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Standard Package | 2,500 |
| Voltage - Input | 3.3 V ~ 18 V |
| Package/Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话