所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28QSOP W |
| Number of PWM Outputs | 2 |
| Output Current | 8000(Max) mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Output Voltage | 0.9 to 5.5 V |
| Switching Frequency | 345 kHz |
| Maximum Duty Cycle | 87(Typ) % |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| On/Off Pin | Yes |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Number of Outputs | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SSOP/QSOP |
| Voltage - Output | 0.9 V ~ 5.5 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Controller, DDR DRAM, SDRAM |
| Voltage - Input | 3.3 V ~ 18 V |
| Package/Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Duty Cycle - Max | 87 % |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QSOP W |
| Type | Current Mode PWM Controllers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Series | ISL6539 |
| Brand | Intersil |
咨询QQ
热线电话