所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Driver Type | High and Low Side |
| Driver Configuration | Inverting|Non-Inverting |
| Number of Outputs | 2 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Peak Output Current | 4(Typ) A |
| Output Resistance | 1 Ohm |
| Maximum Rise Time | 8(Typ) ns |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Configurations | 1 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Input Type | PWM |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 33V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Configuration | High and Low Side, Synchronous |
| Current - Peak | 2A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Rise Time | 8 ns |
| Output Current | 4 A |
| Fall Time | 8 ns |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Drivers | 2 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Type | High and Low Side |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Brand | Intersil |
| Propagation Delay - Max | 8 ns |
| Length | 5 mm (Max) |
| Features | Synchronous |
| Series | ISL6605 |
| Height | 1.5 mm (Max) |
咨询QQ
热线电话