所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 1 |
| MOQ | 1 |
| Number of Bits | 14 |
| Sampling Rate (Per Second) | 500M |
| Utilized IC / Part | ISL55210, ISLA214P50 |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Power (Typ) @ Conditions | 900mW @ 500MSPS |
| Number of ADC's | 1 |
| Input Range | 2 Vpp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplied Contents | Board |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 4.2 V |
| Description/Function | Ultra high performance broadband acquisition platform |
| Product | Evaluation Boards |
| Operating Supply Current | 1.3 mA |
| Series | ISL55210 |
| Tool Is For Evaluation Of | ISL55210 |
| Packaging | Bulk |
| Type | Data Acquisitions |
| Interface Type | USB |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| For Use With | ISL55210 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of A/D Converters | 1 |
咨询QQ
热线电话