所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | ISLA214P50 |
| Standard Package | Bulk |
| Matchcode | ISLA214P50IR72EV1Z |
| Package | Special |
| Unit Pack | 1 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 1 |
| Top(max) | 70°C |
| Packaging | TRAY |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Vdcc(min) | 4.5V |
| Vdcc(max) | 5.5V |
| Automotive | NO |
| Interface | SERIAL |
| Resolution | 14bits |
| Number of Bits | 14 |
| Sampling Rate (Per Second) | 500M |
| Utilized IC / Part | ISLA214P50 |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Power (Typ) @ Conditions | 900mW @ 500MSPS |
| Number of ADC's | 1 |
| Input Range | 2 Vpp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplied Contents | Board |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话