所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 72QFN EP |
| Resolution | 14 Bit |
| Sampling Rate | 500 Msps |
| Number of Analog Inputs | 2 |
| Architecture | Pipelined |
| Digital Interface Type | Parallel|LVDS |
| Input Type | Voltage |
| Signal to Noise Ratio | 72.7(Typ) dBFS |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Number of Bits | 14 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Sampling Rate (Per Second) | 500M |
| Supplier Device Package | 72-QFN (10x10) |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Inputs and Type | 1 Differential, Bipolar |
| Number of Converters | 1 |
| Package/Case | 72-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resolution (Bits) | :14bit |
| Supply Voltage Type | :Single |
| Supply Voltage Min | :1.7V |
| Supply Voltage Max | :1.9V |
| Supply Current | :374mA |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :72 |
| MSL | :- |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话