所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SBCDIP |
| Type | Isolation Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Voltage Gain | 0(Typ) dB |
| Power Supply Type | Dual |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.5 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Mounting | Through Hole |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话