所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Acquisition Sensitivity | -142dBm |
| Dimensions | 16.2 x 18.8 x 2.3mm |
| Height | 2.3mm |
| Length | 18.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Number of Channels | 12 |
| Supported Bus Interfaces | UART |
| Tracking Sensitivity | -156dBm |
| Width | 16.2mm |
咨询QQ
热线电话