所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Tie Length | :205mm |
| Cable Tie Width | :4.7mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Natural |
| Cable Bundle Diameter Min | :10mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :44mm |
| SVHC | :No SVHC (19-Dec-2012) |
| Accessory Type | :Cable Tie |
| Body Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Diameter Max | :44mm |
| Cable Diameter Min | :10mm |
| Colour | :Natural |
| External Length / Height | :205mm |
| External Width | :4.7mm |
| Height | :205mm |
| Material | :PA66 |
| Operating Force Min | :225N |
| Tensile Strength N/mm² | :225N/mm² |
| Working Area | :29mm x 2603mm |
| Weight (kg) | 0.18 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话